איך תחסכו כסף בחופשה המשפחתית שלכם?14/12/2017

איך תחסכו כסף בחופשה המשפחתית שלכם ?

חושבים שהגיע הזמן שלכם לבלות עם הילדים? רוצים לראות אותם שמחים ונמאס לכם שאתם מבלים איתם רק שעה-שעתיים בסוף השבוע? אם כך, אתם צודקים וכדאי שתפנימו היטב שהילדים שלכם יגדלו הרבה יותר מהר ממה שאתם חושבים. לכן כדאי לנצל את הזמן עכשיו ולנסוע עם המשפחה לטיול מאורגן באזורים שונים בארץ או בחו"ל כי אין ספק שטיולים יכולים לקרב בניכם עוד יותר. זה לא משנה אם אתם מחפשים טיול מאורגן לחו"ל לכל המשפחה או שאתם רוצים לנפוש בישראל, כי בוודאי עולה במוחכם השאלה איך תוכלו להוזיל את העלויות. טיול מאורגן לחו"ל לכל המשפחה, כמו גם חופשה ביעדים שונים בארץ, זו לא הוצאה כלכלית לא קטנה ולכן חשוב שתעיינו במאמר שלפניכם כי הוא כולל לא מעט טיפים שיעזרו לכם לחסוך.

הזמנת מקומות לינה מראש

בין אם אתם נוסעים לצימר בדרום, בצפון או שאתם בכלל רוצים לשכור חדרים בבתי מלון כאלה ואחרים בארץ, כדאי יהיה לבדוק איך אתם עושים זאת ומתי אתם מזמינים מקומות. יש אומנם דעה רווחת שכאשר מזמינים הכול בדקה ה90 ניתן לחסוך לא מעט כסף, אך לא לכל אחד מאיתנו זה מתאים. יש אנשים שלא יתאים להם להיות ספונטניים ולעשות הכול ברגע האחרון ויתרה מכך, לפעמים כשמזמינים מראש זה עולה פחות. בנוסף לכך, כדאי לבדוק האם יש קופונים או מבצעים מיוחדים למקום שאליו אתם רוצים לנסוע. המבצעים הטובים עבור מקומות הלינה השונים יעזרו לכם לחסוך גם עד 50% מעלות הלינה הרגילה, אז למה שלא תבדקו זאת לפני ביצוע ההזמנה?

תכננו מראש את הצד הקולינרי של החופשה

אם חשבתם לרגע שאתם צריכים לאכול בחוץ בכל ימי החופשה המשפחתית שלכם וכך להגדיל את העלויות, כדאי שתדעו שזה לא מדויק. למעשה בימינו אתם יכולים גם לשכור מקומות לינה שיש בהם מטבח ומקרר, מה שיאפשר לכם לעשות קניות ולבשל. בצורה כזאת תוכלו ליהנות מהטוב ביותר בלי לשלם יותר מידי ולכן זה כדאי. בנוסף, יש גם קופונים עבור מסעדות שונות בארץ ובעולם, כך שאם תמצאו אותם תוכלו ליהנות מארוחות מפנקות בחוץ בחצי מחיר. שימו לב, בין היתר, שאם אתם גם רוצים ליהנות מאטרקציות ומכניסות למקומות שונים באזור שאליו אתם נוסעים הרי שפעמים רבות יש הנחות הניתנות מטעם מקום הלינה. לכן שווה להרים טלפון למקום שבו אתם חושבים ללון, בין אם זה צימר או מלון ולברר את הסוגיה הזאת לעומק. הנחה בכניסות למקומות ולאירועים שונים יכולה להוזיל מאוד את החופשה המשפחתית הקרובה שלכם ולכן כדאי לעשות בדיקה מעמיקה בנושא. בסופו של דבר אתם תראו שאם תתכננו את החופשה הקרובה שלכם כמו שצריך, הרי שהחוויה תהיה טובה יותר ולא כל כך יקרה כמו שאתם אולי חוששים.