וילות בצפון למשפחות מרובות ילדים31/07/2014

וילות בצפון למשפחות מרובות ילדים – איך להרכיב את החופשה?
מתכננים חופשה משפחתית בצפון עם הילדים? הגעתם למקום הנכון, כאן תמצאו את כל המידע הדרוש להרכבת חופשה משפחתית מוצלחת עם המון רגעים בלתי נשכחים לילדים. אל תשכחו להצטייד במצלמה בכדי לצלם את הילדים נהנים בבריכה, רוכבים על סוסים,  משחקים פינג פונג, ישנים שנת מלאכים במיטות, מתרוצצים על הדשא אל מול הנופים המשגעים ובעיקר מחייכים, צוחקים ונהנים. וילות בצפון למשפחות מתאימות לכל סוגי המשפחות, הוילות מציעות מתחם נופש פרטי בו תוכלו לבלות יחד ללא הפרעה, הבילויים השקטים מעניקים ערך מוסף להורים ולילדים.

אלו וילות מתאימות לילדים קטנים?
גם ילדים קטנים אפשר וגם כדאי לצרף אל החופשה המשפחתית, כל שיש לעשות הוא להיערך בהתאם. שימו לב כי הוילה אכן מתאימה למשפחות ושוחחו עם בעל הוילה בדבר סידורי הלינה לילדים. בעלי הוילות מציעים לילדים הקטנים מיטות תינוק, מיטות קומות ופינות לינה לצד מיטת ההורים. חשוב לציין כי ישנן וילות בצפון למשפחות אשר מציעות לילדים לינה בפינת ישיבה בסלון הנפתחת למיטה, הפתרון הזה אינו מתאים בעבור כלל הילדים.
וילות בצפון למשפחות בוחנים על פי החוויות אותן מציעה הוילה לילדים, בדקו היטב האם מדובר בוילה עם חדרי משחקים לילדים, בריכה מתאימה לילדים, מדשאות ובעיקר, פעילויות שהילדים שלכם מאוד אוהבים.

אלו חדרי שינה מתאימים לילדים
חדרי שינה ייעודיים לילדים הם הטובים והנוחים ביותר אך לא תמצאו אותם בכל וילה. כאשר עולה הדילמה האם להלין ילדים קטנים בחדר שינה זוגי עם מיטה גדולה משלהם או בסלון על הספה הנפתחת כדאי יהיה לבחור ברוב המקרים בלינה בפינת הישיבה. זכרו כי ילדים קטנים נרתעים מלינה מרוחקת מההורים במקום זר. וילות בצפון למשפחות המציעות חדרי שינה לילדים מכילות בכל חדר שינה כזה כ-5 מקומות לינה לפחות, כאשר הילדים ישנים יחד עם האחים ובני הדודים הם מרגישים בטוחים יותר.

וילה בצפון למשפחות

סכנות לילדים קטנים בוילה
אמבטיות ג'קוזי ובריכות שחייה עלולות להפוך מסוכנות לילדים, יש להקפיד להשגיח על הילדים היטב במהלך השהייה במתחם הבריכה. חדרי שינה המציעים אמבטיות ג'קוזי פרטיות מסוכנים לילדים קטנים, אין לאפשר לילדים ללון לבדם בחדר שינה עם ג'קוזי גדול. ישנן וילות בצפון למשפחות המציעות משטחים נגד החלקה לצד הבריכה, בריכות לפעוטות וגידור בטיחות סביב הבריכה, הוילות הללו בטיחותיות יותר.

רשימת ציוד חובה לחופשה משפחתית
1.    בגדי ים ובגדים להחלפה לכל בני המשפחה.
2.    כלי מיטה אהובים בלעדיהם הילדים אינם נרדמים.
3.    אוכל מוכר מהבית לתינוקות ולילדים הקטנים.
4.    תכשירים להגנה מפני קרני השמש.
5.    משחקים לילדים, סרטים אוהבים ושירים.
6.    תרופות בהן בני המשפחה עושים שימוש קבוע.
7.    מצרכים לארוחת בוקר וארוחת ברביקיו, ארוחת צהריים. כדאי יהיה לרכוש גם שתייה קלה, חטיפים לילדים, גלידות, פירות, ירקות וכלים חד פעמיים. המטבח של הוילה ישמש לאחסון המצרכים במקרר והכנת הארוחות.