וילות עם בריכה? למה חשוב לשים לב09/09/2012

וילות עם בריכה הן אחת האטרקציות הנהדרות ביותר לכל חופשה ואפשר לבלות בהן במהלך סוף שבוע קצר או במהלך השבוע. הן מתאימות לחופשה משפחתית, לחופשה קצרה עם כל החברים וגם לירח דבש או סוף שבוע רומנטי במיוחד. אפשר לערוך בהן מסיבות או אירועים פרטיים וליהנות מכל מה שיש להן להציע. אולם, אם אתם מעוניינים לשהות בהן, כדאי לכם לבדוק מספר דברים לפני ההגעה, ולהתייחס לכמה נקודות חשובות, כדי להבטיח את מידת התאמתן לכם:

•    באיזו עונה אתם מתכננים להגיע אל הוילה – בין אם מדובר בחופשה בחודשי הקיץ החמים או חופשה בחודשי החורף הקרים, וילות עם בריכה הן חוויה בלתי רגילה. אולם, כדי ליהנות מהן חשוב לוודא שאכן הן מתאימות לסוג החופשה שלכם, ובעיקר שמועד החופשה שלכם אכן מאפשר לכם להשתמש בבריכה. אם, למשל, אתם מחפשים וילות עם בריכה במסגרת החופשה החורפית שלכם, ודאו שמדובר בבריכה מחוממת, או לכל הפחות, מקורה. אם אתם מגיעים, לעומת זאת, בקיץ, אין בכך צורך ותוכלו ליהנות גם מבריכה רגילה.

•    היכן ממוקמת הבריכה: בחצר, במרפסת או בתוך הוילה – אפשר למצוא היום וילות עם בריכות מכל הסוגים. ישנן וילות עם בריכה בתוך הבית, בסלון הוילה עצמה, אפשר גם למצוא כאלו המציעות בריכה בגג, וצופות אל נופים נהדרים וקסומים. ישנן וילות עם בריכה, הממוקמת בחצר הוילה וכאלו המציעות בריכה במרפסת הצמודה. יתרון משמעותי של בריכה בתוך הבית, הוא האפשרות לשלב שהות בוילה כזו במסגרת חופשה חורפית. כך, גם כשמדובר בימים קרים וגשומים, ניתן ליהנות מהבריכה ומהפינוקים הרבים שלצידה.

וילות נופש עם בריכה


•    האם מקפידים על תחזוקתה – כשמדובר בוילות, המארחות נופשים רבים ובתדירות גבוהה, חשוב לוודא שתחזוקת הבריכה היא ברמה גבוהה. בדומה לכל תחזוקת בריכה, לרבות בריכה ציבורית, חשוב להשתמש בחומרי ניקוי וחיטוי מתאימים ולהקפיד לנקות אותה בתדירות גבוהה. ודאו מראש שאכן ניקיונה נשמר וישנה הקפדה רבה על רמת תחזוקה גבוהה.

•    האם היא מתאימה גם לילדים קטנים – אם אתם מחפשים וילות עם בריכה ומתכננים להגיע עם ילדים קטנים, בדקו האם הבריכה מתאימה גם לקטנטנים. בדרך כלל לא מדובר בבריכות גדולות מדי או עמוקות במיוחד, אולם, אם יש לכם ילדים צעירים ואתם רוצים שגם הם יוכלו ליהנות מהבריכה, בדקו זאת מראש. במידה והבריכה עמוקה מדי, הביאו אתכם מהבית בריכה מתנפחת בשביל הילדים.

ולצד כל זה, אל תשכחו לקחת אתכם גם קרם הגנה מפני השמש, בגדי ים וספר קריאה טוב, אם תרצו לשבת מול הבריכה וליהנות מהשמש המלטפת. זכרו לבדוק את כל הפרמטרים השונים מראש כדי להבטיח את התאמתה של הבריכה ובעיקר כדי שתוכלו להשתמש בה ללא הגבלה. וילות עם בריכה עולות, לעיתים, יותר מוילות ללא בריכה אולם הפער איננו גדול, ובכל מקרה מצדיק את עצמו.