חתונה בוילה22/06/2017

הפקת אירוע חתונה הוא אחד המצבים הכי משמעותיים בחייהם של בני זוג המתחילים את חייהם יחדיו כתא מאוחד. אחד הטרנדים העולים בעת האחרונה הוא הפקת אירוע חתונה בוילה. אירוע מסוג זה משדר יוקרתיות ואינטימיות רבה כאשר מספר האורחים יכול להגיע גם ל – 250 איש, תלוי בגודלה של הווילה.

יתרונות חתונה בוילה
- אולי היתרון הגדול ביותר כאשר מפיקים חתונה בוילה הוא ההכנות של הכלה. כאשר שוכרים וילה לחתונה הכלה יכולה להתכונן ליומה הגדול כבר במקום עצמו. מעצבת שמלות כלה יכולה להגיע הישר אל הווילה יחד עם המאפרת וצוות הצילום ולהתחיל בהכנות. הכלה, מצידה, רגועה יותר במחשבה כי אין לה צורך להתרוצץ ממקום למקום ומסוגלת לראות באופן אישי את האירוע נרקם לנגד עיניה.

- יתרון נוסף להפקת חתונה בוילה הוא אלמנט האינטימיות. מאירוע עצום מימדים ניתן להגיע אל עיצוב יוקרתי ואלגנטי המוסיף נופך ואווירה שונה מחתונה אשר מתקיימת באולם אירועים. החתונה מתבצעת בחצר הווילה כאשר מסביב נהנים האורחים מן הנוף הטבעי, שולחנות מסוגננים, מוסיקת אווירה שתשתנה במהלך האירוע ועוד.

- חתונה בוילה אינה מחייבת את קיומה בשעות הערב, אלא יכולה להתרחש גם בשעות הצהריים בכל יום בשבוע בחודשי האביב והסתיו כאשר מזג האוויר נעים. אומנם חתונת צהריים נוחה יותר לקיום בימי שישי, אך אין דבר העוצר את בעלי האירוע מלתכנן אותה בכל יום אחר.

- הבריכה הנמצאת במתחמי הווילה גם היא תורמת רבות לאירוע. שינוי גישה ויציאה מן המסגרת נמצאת תמיד במחשבותיהם של בני הזוג והאפשרות כי לאחר טקס החופה יוכלו כל הנוכחים לקפוץ אל מי הבריכה הצוננים מאוד משמחת ויוצאת מן השגרה.

טיפים לחתונה בוילה
חתונה המופקת בוילה מצריכה מחשבה מעמיקה לא פחות מזו של אירוע חתונה באולם. על-מנת להפיק את המרב יש לקחת בחשבון מספר נקודות אשר יסייעו לכם לקבל את ההחלטה הנכונה:

- כדי לקיים חתונה בוילה רצוי לשכור את שירותיה של חברת הפקות אשר תחשוב מראש על האופציות העומדות לרשות החתן והכלה ותפקח על כל הפרטים הכוללים: השכרת ציוד חיצוני, עיצוב האירוע, חברת קייטרינג, צלמים, הרמת עמדת דיג'יי ועוד. חברות רבות עובדות עם ספקים שונים ודרך החברה ניתן יהיה להיפגש עם כל אותם הספקים ולקבוע את רמת התאימות שלהם.

- הזמן הטוב ביותר לקיים חתונה בוילה נע בין החודשים אפריל לאוקטובר. אלו הם החודשים החמימים של השנה והחתונה יכולה להתקיים בחוץ. יש לזכור כי האקלים הישראלי הפכפך וגשם עלול להופיע גם בחודשים אפריל, מאי ויוני, ואילו הוא לרוב קצר בתקופה זו.

- וילות נמצאות לפעמים בתוך מקומות אשר בהם גרים אנשים אחרים ומתוך כך יש לקחת בחשבון את השעות שבהם תתקיים החתונה והרעש אשר עלול להפריע מעבר לשעות המצוינות בחוק. אפשרות לפתרון היא "מסיבת אוזניות" כאשר החל משעה מסוימת יחולקו אוזניות לקהל האורחים שיוכלו ליהנות מן המוסיקה בלא מפריע.

- חנייה יכולה להיות גורם גורע כאשר מקיימים חתונה בוילה. לפני סגירת על החוזים יש לבוא באופן אישי ולראות מה כמות החנייה המותרת במקום, האם החנייה ממוקמת במקום נפרד או ברחוב עצמו, אולי לחשוב על שירותי חנייה במגרש גדול עם הסעות ישירות אל הווילה.

- רצוי לבחון מקומות שבהם התבצעה כבר חתונה בעבר, לקבל המלצות מאנשים או אפילו לבוא ולראות כיצד חתונה מתקיימת באופן אישי כמו שעושים לפני שסוגרים חוזה עם אולם, אלמנט זה אינו שונה.