יום כיף לעובדים בצפון18/11/2015

מתי בפעם האחרונה עשית משהו... בשביל העובדים שלך?

רוצה להפתיע את העובדים שלך? להעניק לצוות חוויה בלתי נשכחת? לא חסרות אפשרויות ליום כייף אבל בשביל לבחור את היום כייף לעובדים המושלם צריך להיות מקורי!

הטיפ החושב ביותר ליום גיבוש, הוא למצוא מקום שמתאים למגוון שונה של אנשים. לכן המקום צריך להיות מגוון וייחודי. יום כייף לעובדים בצפון יכול להיות הפתרון המושלם שהעובדים יזכרו ויעריכו. הנה לפניך כמה רעיונות יצירתיים לפעילויות שיהפכו את הצוות שלכם למגובש ומרוצה.

  • ספא מפנק:עם נוף אחר ואווירה שונה תרענן מאוד את שגרת יומם של העובדים. טיול מפנק ומרגיע שיחזיר את כולם למשרד מצוידים  באנרגיות מחודשות, הצוות  יהיה מגובש יותר, רגוע,משוחרר והכי חשוב, מוכן לשוב לעבודה פרודוקטיבי רענן.

  • טבע לילי: רגע לפני שהשמש שוקעת צאו להרי גולן וגלו את הטבע הפראי של צפון ארצנו. רוב הפעילות המרתקת בעולם החי בצפון הארץ מתרחשת דווקא בשעות הלילה, עת חיות הבר יוצאות ממקום מחבואם ומתחילות בפעילות הלילית שלהם. בחרו לכם נקודת תצפית טובה, בדקו שהשטח מאפשר הדלקת מדורה ושבו כולם מסביב והביטו בטבע שלא רואים כשנמצאים בגוש דן.

  • טיול למפלי הצפון: רק כשאנו מגיעים לצפון הארץ אנו מבינים כמה מגוון הטבע הישראלי וכמה ראוי שנטייל ונכיר אותו. אחד הסיורים המרתקים באזור הוא טיול במקורות המים. נחל חרמון (הבניאס) הוא אטרקציה שאסור לוותר עליה, החלק הצפוני של עמק החולה שווה גם הוא ביקור. נהר הפרא הנמצא בנחל דן, והגליל העליון שניהם מסלולים ייחודיים בפני עצמם.

  • רוכבי הנהר: לחובבי האקסטרים והפעילות הגופנית אנו ממליצים על יום מלא במפלי הצפון בשילוב רכיבה על אופניים. פעילות מתאימה לחובבי התנועה והספורט– שילוב של פירוק אנרגיה ועבודת גיבוש של הצוות תחזיר את העובדים למשרד עייפים אך מרוצים.

  • סדנת יוגה צחוק: בשגרת יומנו במשרד מעט הרגעים בהם הצוות משתטה, מאבד כיוון ומשחרר קצת אנדורפינים לויסות המתח בגוף. סדנת צחוק משולבת ביוגה תורמת להורדת לחץ דםוחיזוק המערכת החיסונית,מטפלת בדיכאון ועוזרת להתגבר על מכאובים פיזיים.

מה החשיבות של ימי גיבוש לעובדים? תשאלו כל יועץ ארגוני מומחה,  כאשר עובדים במשרד ותשומת הלב כולה מוקדשת לעבודה, השגת יעדים ומילוי משימות קשה מאוד לפתח תקשורת בין אישית ברמה גבוהה. על מנת ליצור אווירה חיובית ונעימה בצוות, הכרחי מדי פעם לשבור שגרה ולגבש את הצוות מחוץ לכותלי המשרד. כאשר העובדים יכירו אחד את השני טוב יותר בסביבה חדשה, מאתגרת ומשוחררת – הם ישובו למשרד עם מלאי אנרגיה מחודש ואווירת גיבוש שתתרום לפריון העבודה ולתחושה החיובית במשרד. ימי גיבוש עוזרים לצוות להכיר אחד את השני לעומק ולסמוך האחד על השני, מעבר לחוויה המנה שתעשיר את זמנם.

איך יום כייף יעזור לך להיות מעסיק טוב יותר? את התוצאות של יום כייף רואים בשטח באופן מיידי. מעט המקרים בהם ניתן להסיר חסמים ועכבות בין הנהלה ועובדים כמו שמאפשר יום כייף ובמיוחד בסביבה עשירה כמו צפון הארץ. זוהי הזדמנות לרכז את כל העובדים ביחד ולפנות אל הצוות כולו, לקבל ממנו תשומת לב שיתופית ולתרום לגיבוש הקבוצה.

לקינוח:כשחוזריםמיום כייף בצפון נכנסים לאתר מגנטים ומדפיסים תמונות לפזר בעבודה כך לא נישכח איזה כייף היה!