מלון בוטיק בתל אביב22/05/2014

מלון בוטיק בתל אביב – עצות שימושיות
חופשה בתל אביב או באזור המרכז מביאה עמה יתרונות רבים. כאשר מדובר בחופשה עם מלונות בוטיק, הנופש צפוי להיות נהדר עוד יותר. רבים מתושבי העיר תל אביב והאזור בוחרים לצאת לנופש בקרבת הבית רק באותם מלונות בוטיק אשר מבטחים וגם מקיימים חווית אירוח אחרת. בית מלון בוטיק הוא כזה אשר יעניק לכם אירוח מאוד מיוחד. החדרים מעוצבים, האוכל טעים במיוחד ויש גם שירותי ספא או מתחם בריכה מפנק. אל בית המלון מגיעים גם תיירים מכל רחבי העולם ואנשי עסקים, כאשר ישנם בתי מלון בוטיק אשר מתאימים גם לאירוח משפחתי עם ילדים.

מלונות בוטיק ליד הים
הקרבה אל חופי הים הופכת את הנופש קסום עוד יותר. בשעות הערב תוכלו לצאת לטיול על החוף לאור השקיעה או לצפות בשמש השוקעת מתוך המרפסת בבית המלון. מלונות בוטיק בעיר תל אביב ממוקמים בקרבת חופי הים. רוב התיירים בעיר מחפשים את קרבת החוף ונהנים מטיולים על החוף, גלידריות, מועדונים ומסעדות דגים. מתחם הנמל בתל אביב תוסס והומה חיים, כך גם מתחם נמל יפו. בתי מלון אשר ממוקמים בקרבת חופי הים זוכים לביקוש גם בערים שכנות. מלונות בוטיק אשר ממוקמים על החוף הם יתרון של ממש.

מלון בוטיק במרכז העיר
מלונות בוטיק אפשר למצוא גם במרכז העיר תל אביב, כאשר הם ממוקמים לצד בתי קולנוע, מסעדות, שדרות של קניות, מוזיאונים ומרכזי תרבות. התיירים אשר בוחרים מלון בוטיק בתל אביב נהנים ממבחר גדול של אטרקציות בכל ימות השבוע ובכל חודשי השנה. העיר תל אביב תוססת ועשירה בפעילויות סביב השעון. מלונות בוטיק בתל אביב מתאימים לצעירים, מבוגרים, משפחות, תיירים מכל רחבי העולם ועוד. אלו אשר מחפשים נופש בסגנון מיוחד ימצאו את מלונות הבוטיק בתל אביב.

מלונות בוטיק

בתי מלון בוטיק בערים סמוכות : בת ים, הרצליה, נתניה
פרט לעיר תל אביב אפשר למצוא מלונות בוטיק גם בערים הסמוכות לה או באזור השרון. בית מלון בוטיק קטן ונחבא יוכל להעניק לכם את החופשה המיוחדת עליה תמיד חלמתם. אל תמהרו לבחור שוב באותם בתי מלון שגרתיים, העדיפו חוויות חדשות. נצלו את החופשה בכדי להכיר היבטים נוספים של אזור המרכז, לטעום מאכלים חדשים ולגלות תחומי עניין לא שגרתיים. בית מלון בוטיק הוא הזדמנות לחשוב מחוץ לקופסה.

טיפים לבחירת בתי מלון
א.    שימו לב למיקום בית המלון ולסביבה. גם כאשר מדובר באזור המרכז חשוב לבדוק האם ישנם מקומות בילוי או מסעדות בקרבת מקום.
ב.    הנוף אשר ניבט מחלונות בית המלון משמעותי גם כן. מלונות בוטיק אשר משקיפים על חופי הים יהיו בחירה נהדרת.
ג.    כל בית מלון בוטיק פועל על פי קונספט אישי ומיוחד. בררו פרטים אודות בית המלון בכדי לבחון את התאמתו לצרכים שלכם.