עיצוב מקלחונים לוילות יוקרתיות16/07/2015

מהם מקלחונים יוקרתיים

חדר האמבטיה שלנו נחשב לאחד החדרים המשמעותיים ביותר בבית בו אנו מבלים לא מעט שעות. בשנים האחרונות בעקבות התפתחות תחום עיצוב הבית, נהוג לראות יותר ויותר אנשים משקיעים בעיצוב מקלחונים בחדר האמבטיה.

מקלחונים מיוחדים שמתוכננים ומעוצבים בסגנון יוקרתי מתאימים לאנשים היכולים להרשות לעצמם להשקיע קצת יותר בחדר האמבטיה. מה הכוונה? שילוב של חיפוי זכוכית ועד לתאורה מעניינת . מקלחוני יוקרה  נחשבים לגולת הכותרת של הבית.  כמו כן, ניתן לשלב סאונה בחלל  האמבטיה וכך להפוך לחלוטין את החדר לחדר מנוחה אידיאלי למדי.

 אילו יתרונות ישנם למקלחונים יוקרתיים

עבור מי שמתגורר בוילה יוקרתית, חווית הרחצה מהווה חלק מרכזי ותורמת להרגשה היוקרתית ולכן יש לפנות לבעלי המקצוע הטובים ביותר על מנת ליהנות. מקלחת מפנקת באמצע או בסוף היום יכולה להיות פתרון נפלא ומרגיע למדי כאשר המקלחון מעוצב בצורה נעימה לעין.

ישנם מספר יתרונות לבחירה במקלחונים יוקרתיים:

  • איכות: עיצוב וילות יוקרתיות נחשב למשימה המתאימה רק למעצבי פנים אשר עוסקים בעיצוב וילות יוקרתיות ומפגינים הבנה בכל הקשור לשפה העיצובית. אם מקלחונים אחרים אינם נחשבים לאיכותיים, הרי מקלחוני יוקרה נחשבים לאיכותיים – במקלחונים הנ"ל בוחרים להתקין את החלקים האיכותיים ביותר על מנת להפוך את הרחצה למושלמת, דבר השומר על איכות המקלחון לאורך זמן רב.
  • סגנון: אם הזכרנו את נושא האיכות, הרי אי אפשר שלא להזכיר את נושא הסגנון. מקלחוני יוקרה משדרים סגנון מסוים ומיוחד, זאת בניגוד למקלחונים אחרים. בשונה ממקלחונים אחרים, מקלחונים מסוג זה מעוצבים באופן אישי תוך התאמה לסגנון המועדף על דיירי הבית כך שכל אחד יכול ליהנות מהתוצאה. כאשר המקלחונים מעוצבים לפי הצרכים שלכם, חווית הרחצה נעימה יותר. עיצוב בהתאמה אישית מאפשר לכם להתייעץ עם גורם מקצועי בתחום.

מדוע חשוב להתאים את המקלחונים

אמנם הזכרנו כאן את חשיבות העיצוב, אך חשוב מאד לשלב בין עיצוב לבין פונקציונאליות על מנת להשיג את התוצאה הטובה ביותר. מכאן חשוב מאד להיעזר במעצב אשר ילווה אתכם לאורך כל התהליך מהשלב ההתחלתי של התכנון ועד לשלב האחרון.

התאמה מלאה של המקלחונים תאפשר  לכם לא להיות מוגבלים מבחינת השימוש. כמו כן, בעת העיצוב ניתן להתאים את המוצרים הנלווים במיוחד לצרכים שלכם- החל ממגבות ועד למתלה. בעת ההחלטה לבחור במקלחון מעוצב חשוב מאד להגיע לחברה מקצועית ובעלת ניסיון בתחום, כזאת היכולה להתאים את המקלחון בהתאם לציפיות האישיות שלכם. כיום לכל חברה מקצועית ומנוסה יש קטלוג ובו ניתן לראות דגמים שונים של מקלחונים. אם אתם לא רוצים למצוא את עצמכם מתפשרים חשוב מאד לבחור את המקלחון המתאים לכם באמצעות הקטלוג. הקטלוג מאפשר לכם לשבת בבית בשעה הנוחה לכם ולבחור את המקלחון הרצוי ללא כל הפעלת לחץ מצד מוכר כזה או אחר בחנות.