ערב גיבוש בוילה מפוארת04/02/2015

אנו נמצאים בשיאו של החורף שבו האופציות לימי גיבוש וכיף הולכות ומצתמצמות. החזאים מבולבלים וקשה מאוד להעריך מתי יהיה יום גשום. בדרך כלל, אנו מסתפקים בפעילות ערב סבירה והעיקר שהמקום יהיה סגור. האופציה שאנו מציגים איננה התפשרות של חורף, אלא פתרון מקורי שמצויין לכל חודשי השנה ועל כך נפרט בהמשך.

לא רק פתרון לחורף
השכרת וילה מפוארת ליום גיבוש היא אחת מן הדרכים המצויינות להגיד לעובדים שלכם "תודה" על העבודה הקשה שלהם. ברוב הוילות תוכלו למצוא בריכת שחיה פרטית קטנה או בינונית, ג'קוזים, סאונות ועוד. הבילוי בוילה יכול לקרב בין העובדים, אך במקרים מסויימים יכול גם להביך אותם. אנו תמיד ממליצים להתייעץ עם העובדים על ההחלפה לקיים את ערב הגיבוש בוילה.
פעילות כזו היא לא רק פתרון לחורף אלא פתרון נחמד ולא יקר לכל חודשי השנה. כמו כן, ניתן לשלב פעילויות נוספות בתוך הוילה ובסביבתה.

אטרקציות למקומות סגורים
ישנם מגוון אטרקציות שניתן לקיים במקום סגור. ערב גיבוש לעובדים יכול להכיל אטרקציות מגוונות תלוי באופי שתרצו לתת לאירוע. בתוך הוילה ניתן לקיים מסיבת ריקודים עם בר משקאות. סוף סוף תוכלו לגלות מי ממחלקת הכספים יודע לרקוד ואולי גם קצת על הרגלי השתיה של הסמנכ"ל. אין ספק שאירוע מסוג זה יכול לקרב בין אנשים ולגרום להם להרגיש נוח יותר במקום העובדה.
תוכלו להשכיר שולחנות קזינו ולהמר על כספים דימיוניים, הזוכה יוכל לזכות בפרס שתכינו מבעוד מועד. יש כאלה שינצלו את השהות המשותפת על מנת להכין סעודה משותפת ומגבשת לכל העובדים או להזמין שף שינחה סדנה מיוחדת ויבשל עבורנו ארוחת גורמה מרגשת.
בחצר הוילה נוכל לקיים פעילות ODT באיזור מקורה מגשם. פעילות ODT היא מצויינת לגיבוש עובדים ועל כל נכתבו כבר לא מעט מילים. במהלך הפעילות המשתתפים מתחלקים שתי קבוצות או יותר שמתחרים זה בזה. הפעילות דורשת שיתוף פעולה מלא בין הצוות על מנת להצליח במשימות ואתגרים לא פשוטים. הקבוצה שתצליח להגיע לתיאום מקסימלי, לדיוק ועבודה משותפת ברמת הטובה ביותר תצליח במשימה. אין ספק שמדובר בפעילות שמשפרת את יכולת העבודה המשותפת של כל הצדדים.
לאמיצים שיעיזו לצאת החוצה בתקופת החורף הקר, נארגן תחרות רכיבה על טרקטורונים בשלוליות ובבוץ. חשוב לזכור שבוילה מותקנות מקלחות, לכן אין צורך לחשוש מקצת לכלוך.

השקעה מניבה תוצאות
אין לנו ספק שהשקעה בעובדים הוא עניין משתלם. חשוב לנו מאוד בתור מעסיקים לשמור על יחסים טובים עם העובדים שלנו. חשוב לנו מאוד שירגישו שאנחנו דואגים להם ויחזירו בהתאם למה שהם מקבלים. כמו כן, יש חשיבות גדול גם לפאן החברתי במשרד. חשוב שהמשרד יהיה מקום שטוב לבוא אליו ומאפשר גם להנות מהעבודה. השהות המשותפת במקום סגור או פתוח יכולה לקרב בין אנשים ולשפר את יכולת עבודה המשותפת שלהם.