איך מזהים וילות יוקרתיות25/10/2012

מהי וילה יוקרתית?
הביטוי וילות יוקרתיות מופיע כיום כמעט בכל אתר שעוסק בוילות נופש או וילות לאירועים. רוב הלקוחות והנופשים שיוצאים אל הוילות כלל אינם טורחים לברר את ההבדל בין וילה יוקרתית לבין וילה רגילה. ההבדלים בין הוילות באים לידי ביטוי בפערי מחירים משמעותיים, כמות החדרים, עיצוב המקום והחווית הכוללת של השוהים במקום. וילות יוקרתיות פונות בעיקר אל קהל שיודע להעריך איכות ומחפש את הפאר והפינוקים הנוספים בכל חופשה.

וילה יוקרתית היא וילה בה האורחים יוכלו למצוא חלוקי מגבת רכים ומוצרי ספא בחדרים, פרלינים של שוקולד משובח על הכריות בחדרים, מצעים עשויים כותנה מצרית סרוקה, חימום באמצעות הבערה עצים באח או בקמין, ריהוט יוקרתי, חדרי אמבטיה מעוצבים ומתקני נופש ברמה מאוד גבוה. וילה יוקרתית מציעה חווית נופש מפנקת ועשירה יותר. נופשים שיוצאים לחופשה רק פעם אחת בשנה נהנים להתפנק בבחירת הוילה היוקרתית ביותר.

מתי כדאי לשכור וילות יוקרתיות?
הבחירה בוילה יוקרתית אידאלית בעבור אירועים מיוחדים של פעם בחיים כמו הצעת נישואין או חגיגת ירח דבש. וילות יוקרתיות הן לרוב גם מרווחות ומבודדות יותר, הזוגות מצליחים למצוא בוילה פרטיות ולהתנתק מחיי השגרה הלחוצים והעמוסים. הפאר של הוילה שובר את השגרה ומכניס את הנופשים במהרה אל מצב רוח רגוע של חופשה ופאר.

וילות יוקרתיות

שימו לב לפרטים הקטנים
היוקרה בכל וילה יוקרתית באה לידי ביטוי דווקא בפרטים הקטנים. וילות יוקרתיות בוחרים תוך בחינת הריצוף המהודר, עיצוב החדרים, המטבח וחדרי האמבטיה. בבחינת החדרים כדאי לשים לב לבחירת הרהיטים ולשילוב בין הפריטים, וילות יוקרתיות מעוצבות בקפידה על ידי מעצבי פנים. וילה בה הרהיטים לא מתחברים יחד ויוצרים הרמוניה היא לא וילה יוקרתית.  
בהמשך יש לבחון את חדרי הרחצה והשירותים, בוילות המפוארות אפשר למצוא כיום עיצובים נהדרים לחדרי האמבטיה. לאחר מכן כדאי יהיה לבחון פריטים קטנים כמו גופי התאורה, אבזור המטבח (בוילה יוקרתית תהיה מכונת אספרסו), גודל מסך הטלוויזיה בסלון, עיצוב פינת הישיבה, תמונות ולאלמנטים של עיצוב ומרווחים. וילות יוקרתיות מציעות לאורחים מרווחים גדולים ולא יוצרות צפיפות גם במקרים בהם שוכנת במקום קבוצה גדולה.

מתקני נופש יוקרתיים
הפאר במתקני הנופש של הוילה בא לידי ביטוי בבריכות שחייה גדולות ומעוצבות ומתחמי שיזוף עשירים בריהוט גן מעוצב ויוקרתי. קיימות מספר וילות יוקרתיות שמציעות לאורחים שחייה בבריכה של מים מלוחים או שחייה בתוך בריכה מלאה במי מעיין זכים. פרט לכך מציעות וילות היוקרה גם שולחנות משחק מהודרים, עמדות מקצועיות למשחק סנוקר, אינטרנט אלחוטי וחדרי משחקים אלקטרוניים לילדים ולצעירים ברוחם.

מתקני הנופש היוקרתיים מתוחזקים היטב וממתינים לאורחים נקיים ותקינים. נופשים שבוחרים להתארח בוילות יוקרתיות משלמים סכומי כסף גבוהים, בעלי הוילה מבקשים להעניק להם תמורה מלאה וממהרים להוסיף אל הוילה פינוקים נוספים ומתקני נופש חדשים בהתאם לצורך.