מידע שימושי על וילה עם בריכה מחוממת04/11/2012

מידע שימושי על וילה עם בריכה מחוממת
בריכות מחוממות הן תוספת נהדרת בעבור כל חופשה חורפית או סתווית. אם מצאתם לכם וילה עם בריכה מחוממת טובה ונקייה תשמרו על יחסים טובים עם בעל הוילה, קשה למצוא כאלו. רוב הוילות בצפון ובאזור אילת מציעות בריכות שחייה רק בעונת הקיץ, כבר לקראת חודש דצמבר הבריכות מתרוקנות ממים ואת מקומן תופסות אמבטיות ג'קוזי חמות.

הג'קוזי הוא בילוי מצוין אך לא ניתן להשוות אותו לבריכת שחייה מחוממת. אין גם כל סיבה להשוות בין שני הדברים או להתפשר. לאחר חיפוש לא ממושך אפשר יהיה למצוא וילות עם בריכה מחוממת ולצאת לחופשה עם כל המשפחה. ילדים ובני נוער נהנים עוד יותר מהבריכה החמה, הם פחות נהנים מאמבטיות הג'קוזי וזקוקים לפעילות הגופנית שבבריכה.

שימו לב לניקיון
מצבורים של מים חמים הם חממה להתפתחות של חיידקים ושאר זיהומים. בכדי להבטיח את השחייה במים נקיים וחמימים יש לברר אל מול בעל הוילה באיזו תדירות מוחלפים המים בבריכה. וילה עם בריכה מחוממת שלא מציעה מנגנון סינון מים תתקשה להציע לאורחים מים נקיים. פרט לניקיון המים חשוב לבחון גם את הניקיון בקרקעית הבריכה והמתחם כולו. זאת לא בושה לבקש מבעל הוילה לנקות, אתם משלמים סכומי כסף לא קטנים בעבור הזכות ליהנות מבריכת שחייה נקייה.

בטיחות סביב הבריכה
וילות עם בריכה מחוממת, ממש כמו כל בריכה אחרת, דורשות תקנות בטיחות. יש להקפיד לשמור על הזהירות על שפת הבריכה ולא להתרוצץ או לקפוץ אל תוך בריכות עם מים רדודים. על ילדים יש להשגיח ב-7 עיניים גם במהלך השהייה בבריכה רדודה. הרחצה בבריכה לא מומלצת לאחר ארוחה כבדה או תחת השפעת אלכוהול.

וילות עם בריכה מחוממת

אולי עדיף ג'קוזי
בימים קרים במיוחד המים בבריכה לא מצליחים להתגבר על הקור שבחוץ. אלו בדיוק הימים בהם כדא להעדיף את אמבט הג'קוזי. כמעט בכל וילה עם בריכה מחוממת אפשר יהיה למצוא גם אמבט ג'קוזי. האמבטיות נהדרות בעבור מבוגרים אך קצת פחות מתאימות לילדים. בעבור הילדים אפשר יהיה לבחור וילות עם בריכה מחוממת בהן הבריכה נמצאת בתוך מבנה סגור. קל יותר לחמם מבנה סגור ואפשר יהיה לשמור טוב יותר על הטמפרטורה ועל טמפרטורת הגוף של הילד.

וילה עם תנור קמין
הדרך הטובה ביותר לחמם את המתחם כולו לקראת הרחצה בבריכה בימים הקרים היא שימוש בתנורי הסקה. הקמין מחמם את הוילה כולה במהרה וכיף יהיה להתכרבל לצידו. וילות עם בריכה מחוממת שמציעות גם קמין, חלוקים רכים ומיטות חמות אל מול מערכת קולנוע ביתית מרכיבות את החופשה החורפית האולטימטיבית.

וילה עם בריכה מחוממת לאירועים
לקראת אירועים בעונת החורף כדאי לשקול היטב האם לשכור וילות עם בריכה מחוממת. מזג האוויר הקר לא מתאים לרחצה משותפת של המון אנשים. הוילות הללו מיועדות בעיקר למשפחות וקבוצות חברים שמשלבות גם לינה בוילה.